Káva

Káva

Aktivní filtry

Káva Trivella caffe Italia...

Caffé Trivella je kávou výraznější chuti a se svěžími tóny ovoce. Káva je směsí dvou odrůd Arabiky (Etiopie, Brazílie) a čtyř odrůd Robusty (Indie, Afrika, Indonésie, Vietnam) v poměru přiblížně 80% arabiky, 20% robusty. Pro zachování stejné chuti kávy Trivella se poměr směsí mírně upravuje dle aktuálních podmínek trhu s kávou.

Výraznější chuti dosahujeme delším pražením a poměrem směsí. Robusta dodává kávě mírnou kyselinku, zemité tělo a patřičnou krémovost.

Caffé Trivella je vhodná nejen pro ruční pákové, ale i pro automatické kávovary. Pro správnou extrakci by teplota vody při výstupu z kávovaru měla dosahovat kolem 88 °C. Tlak vody kávovaru by měl být v ideálním případě nepřetržitý tlak 9 barů.

Balení kávy caffé Trivella je 1 kg.

Cena 389,00 Kč

Káva Lavazza Qualità Oro 1kg

Středně pražená 100% arabika pro ty, kteří milují čisté aroma. Lavazza Qualità Oro je výběrem neobvykle sladkých kávových zrn. Intenzivní aromatická chuť pro opravdové milovníky kávy. Káva je vhodná pro všechny způsoby přípravy.

Cena 360,00 Kč

Káva Tchibo Barista Caffè...

Tchibo Barista Caffè Crema je káva mimořádné kvality. Při její výrobě si připomínáme tradiční řemeslné umění a kávová zrna zušlechťujeme pomalým pražením v bubnové pražičce – stejně jako před sto lety.

Cena 360,00 Kč

Káva Lavazza expert gusto...

Směs velmi kvalitních zrn Robusty z Afriky a Jihovýchodní Asie se postará o silné espresso s výraznou chutí s plným podtónem kakaa. 100 % robusty zajišťuje kávě Lavazza Expert Gusto Forte silné aroma, hustou a plnou cremu a vyšší obsah kofeinu. Káva je ideální do automatických kávovarů.

Cena 260,00 Kč

Káva Lavazza Top Class 1kg...

Ráno probudí, večer pohladí. Top Class je mezi kávami Lavazza skutečnou špičkou nejen podle jména. Dopřejte si kávu jemné chuti s minimem hořkosti a výrazným aroma. Je opravdu skvostná.

Cena 379,00 Kč